Uzamykatelná okenní klika

- slouží zároveň jako dětská pojistka. Uzamknutí se provádí stlačením cylindrické vložky, odemknutí se provádí klíčem. Jde o ocelovou kliku v plastovém pouzdře. Kvalitní čtyřstavítková cylindrická vložka. Čtyřhran 7mm, rozteč mezi šrouby 43mm. Barevné provedení: bílá, hnědá, stříbrná.

Rozvorový zámek

- pro plastová okna, hliníková okna a eurookna (vyrobeno dle DIN a přezkoušeno VdS). Možnost uzamčení i při vyklopeném okně. Instaluje se na místo původní kliky. Úplné uzamčení zámku se provede stlačením cylindrické vložky (odolnost zámku 1 tuna). Barevné provedení bílá, hnědá.

NOVINKA - uzamykatelná klika s alarmem

Klika je vyrobena z kovu, uzamykání kliky pomocí stlačení cylindrické vložky do těla kliky, odemykání a deaktivace kliky se provádní klíčem, integrovaný alarm v klice (110 dBA), napájení 2x AAA baterie, jednoduchá montáž na místo původní kliky, barevné provedení: bílá, hnědá, stříbrná. POZOR: je třeba uvést typ kliky - zda pravou nebo levou. Provoz a využití: monitorování oken a balkokových dveří, vhodné jako dětská pojistka, vhodné pro rodinné domy, byty v přízemí či pod střechou. Lze dokoupit i tříštivý detektor.

Přídavný zámek na dvoukřídlé okno

Přídavný zámek je vhodný pro dvoukřídlá okna se středovým sloupkem. Montáž se provádí výhradně na okenní rám, není nutné vrtat do okenního křídla. Uzamykání se provádí bez použití klíče otočením závory. Zámek je vhodný pro hliníková, dřevěná i plastová okna a lze jej sjednotit k jiným zámkům ABUS. Odemknutí se provádí klíčem - jednoduchá obsluha. Snadná a rychlá montáž. Čtyřstavítková cylindrická vložka, včetně dvou klíčů. Barva: hnědá,bílá

Přídavný zámek na jednokřídlé okno

Montáž se provádí výhradně na okenní rám, není nutné vrtat do okenního křídla. Uzamykání se provádí bez použití klíče otočením závory. Zámek je vhodný pro hliníková, dřevěná i plastová okna a lze jej sjednotit k jiným zámkům ABUS. Odemknutí se provádí klíčem - jednoduchá obsluha. Snadná a rychlá montáž. Čtyřstavítková cylindrická vložka, včetně dvou klíčů. Barva: hnědá,bílá