Horizontální žaluzie

Meziokenní žaluzie

Tento typ žaluzie je montován mezi skla starších typů dřevěných oken. Ztahování žaluzií se provádí pomocí ovládací šňůry a naklápění lamel pomocí PVC táhla. Do kastlíkových oken se montuje žaluzie se silonem nebo bez (podle výběru objednatele). Pro zhotovení cenové nabídky potřebujeme znát šířku a výšku žaluzie, množství (ks), místo montáže (adresu).

Interiérové žaluzie

Tento typ žaluzie je montován na vnitřní stranu skla okenního křídla. Montáž možná také na strop nebo zeď. Žaluzie má ve vrchním profilu umístěnou brzdu a převodovku. Ztahování žaluzie se provádí pomocí ovládací šňůry - brzda slouží k tomu, aby žaluzie zůstala v dané poloze, není nutné aretační kolečko jako u meziokenní žaluzie. (tento typ žaluzie lze také použít pro montáž na PVC nebo EURO okno) Naklápění lamel se prování pomocí PVC průhledného táhla. Také lze vyrobit typ žaluzie brzda s bovdenem, se silonem i bez silonu. Pro zhotovení cenové nabídky potřebujeme znát šířku a výšku žaluzie, množství (ks), místo montáže (adresu).

ISSA PROFILINE řetízkové žaluzie

Tento typ žaluzií je určen pro PVC a EURO okna, dveře. Ztahování žaluzie a naklápění lamel je prováděno řetízkem. Aby žaluzie byla stabilní v okně, je fixována silonem (na stranách lamel). Montáž této žaluzie se provádí do zasklívacích lišt oken (dveří), NEVRTÁ se do rámů. Typ se provádí ve dvou vyhotoveních - CELOSTÍN a STANDARD. Pro zhotovení cenové nabídky potřebujeme znát šířku skla, výšku skla, množství, adresa.

Vertikální žaluzie

Tyto žaluzie mají rozsáhlé použití. Slouží k ochraně protislunečních paprsků, ale také vytvoří útulnou atmosféru kanceláří, zasedacích místností, bytů, obchodů, bank, apod... Uchycení vrchního hliníkového profilu se provádí do stropu nebo také na stěnu pomocí konzol. Ztahování lamel se provádí pomocí ovládací šňůry a naklápění lamel pomocí ovládacího řetízku. Vyrábíme lamely ve standardní šíři 127mm, ale také lze zúžit na 89mm. Lamela v provedení 89mm se využívá zejména tam, kde není dostatek místa, nebo také při malých - užších rozměrech. Lamelu textilní lze nahradit za lamelu PVC (pouze 89mm). Žaluzie se vyrábí ve standardním provedení - rovné. Lze vyrobit i šikmé provedení. Pro zhotovení cenové nabídky potřebujeme znát šířku a výšku, množství. Cena se odvíjí od typu látky. (u atypů nutná konzultace)

Žaluzie PLISÉ

Plissé umožňuje kromě základní funkce stínící i velkou invenci k dotvoření interiéru a umocnění celkové architektury bydlení. Její další velkou předností je množství technických provedení, tvarů (zkoseným, kulatým, obloukovým oknům), způsobů ovládání – to spolu s unikátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku, jehož obliba v poslední době stoupá. Nabízíme několik druhů plissé od transparentní přes zatemňovacích po komorové blackoutové, které jak sám název napovídá umožňuje úplné zatemnění interiéru. Plissé je vhodné, jak pro vertikální tak pro horizontální systémy zastínění. Zajímavou novinkou je tzv. provedeni den a noc, které kombinuje dva různé typy látek s různou intenzitou prostupnosti světla. Další novinkou je dvojitě plisovaná roleta která reguluje prostup slunečního světla a současně pomáhá šetřit energii. Diky izolačním hliníkovým vrstvám na vnitřní straně dvojitého plisé zabraňuje v zimě úniku tepla z interiéru a také prostupu chladu do místnosti. Úniky tepla z interiéru lze tak v zimě snížit až o 34%. Plissé lze ovládat ručně (šnůrou, úchytem, klikou) nebo elektromotorem.