Rolety SUNSTOP

4 výhody rolety SunStop:

- ochrana před horkem: roleta SunStop je umístěna venku před oknem a díky tomu její speciální tkanina zachytí tepelné sluneční záření dříve, než pronikne přes sklo do interiéru

- optimalizace světla: roleta SunStop propustí ideální množství denního světla, ztlumí však ostré paprsky a zamezí nepříjemným odleskům na obrazovce televizoru či monitoru počítače

- průhled ven: roleta SunStop plní 100% svou funkci, ale díky geniální technologií látky umožňuje příjemný výhled ven

- snadná obsluha a údržba: ovládání rolety SunStop je velmi pohodlné, jednoduché a spolehlivé. Prostě komfort bez starostí a funkčnost bez poruch.

SUNSTOP je ve více barvách.

Textilní rolety pro PVC a EURO okna

je určena pro montáž na rámy plastových nebo dřevěných EURO oken. Ovládání řetízkové, má kryt návinu a PVC i AL vodící lišty. Barva boxu: bílá, hnědá, stříbrná. U některých typů látek lze tuto roletu použít až do výšky 2500mm. Montáž: box a vodící nohy se nalepí pomocí oboustranně lepící pásky.

Textilní rolety STANDARD

jedná se o jednoduchou předokenní roletku určenou pro montáž na zeď i do stropu. Ovládání je řetízkové, nemá kryt návinu a vocící nohy. Více barev k dispozici.

Rolety "Den a Noc"

Vyhledávaná novinka nejen na českém trhu. Při hledání způsobu zastínění interiéru bývá hlavním problémem skloubení dvou důležitých požadavků - funkčnosti a estetičnosti - a proto jsou roletky "Den a noc" ideálním řešením. Rolety jsou velice praktické díky řešení regulace světla, kombinuje přednosti žaluzie a rolety zároveň. Ovládání je řetízkové.