HT Bezpečnostní dveře

- zabezpečení svého bytu nebo domu můžete zvýšit instalací bezpečnostních dveří od společnosti HT dveře. Ty zlepší ochranu vašeho domova a zajistí maximální tepelně-izolační a protihlukové vlastnosti.

Uzamykatelná okenní klika

- slouží zároveň jako dětská pojistka. Uzamknutí se provádí stlačením cylindrické vložky, odemknutí se provádí klíčem. Jde o ocelovou kliku v plastovém pouzdře. Kvalitní čtyřstavítková cylindrická vložka. Čtyřhran 7mm, rozteč mezi šrouby 43mm. Barevné provedení: bílá, hnědá, stříbrná.

Rozvorový zámek

- pro plastová okna, hliníková okna a eurookna (vyrobeno dle DIN a přezkoušeno VdS). Možnost uzamčení i při vyklopeném okně. Instaluje se na místo původní kliky. Úplné uzamčení zámku se provede stlačením cylindrické vložky (odolnost zámku 1 tuna). Barevné provedení bílá, hnědá.

NOVINKA - uzamykatelná klika s alarmem

Klika je vyrobena z kovu, uzamykání kliky pomocí stlačení cylindrické vložky do těla kliky, odemykání a deaktivace kliky se provádní klíčem, integrovaný alarm v klice (110 dBA), napájení 2x AAA baterie, jednoduchá montáž na místo původní kliky, barevné provedení: bílá, hnědá, stříbrná. POZOR: je třeba uvést typ kliky - zda pravou nebo levou. Provoz a využití: monitorování oken a balkokových dveří, vhodné jako dětská pojistka, vhodné pro rodinné domy, byty v přízemí či pod střechou. Lze dokoupit i tříštivý detektor.

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní a ochranné fólie LLumar jsou po celém světě aplikovány na skla budov a automobilů ke snížení bezpečnostních rizik spojených s rozbitím skla. Chrání před letícími střepy při autonehodách, vandalismu, teroristických akcích atp. Zpevněním plosklenných ploch omezují možnosti násilného vniknutí do chráněného objektu.

Matné fólie

Matné fólie jsou využívány hlavně v místnostech, kde potřebujete soukromí či neprůhlednost do pokojů. Přes matné fólie LLumar není možné vidět vůbec nic.